Targi Organizacji Pozarządowych NGO – pod patronatem Instytutu Staszica

Browse By

28 marca br. odbędzie się kolejna edycja Targów Organizacji Pozarządowych NGO, które będą miały miejsce Budynku Głównym na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w godz. 11:20-15:30. Wydarzenie jest skierowane do ludzi, którzy chcą aktywnie działać społecznie. Dzięki współpracy z organizacjami jest to doskonała okazja, aby w jednym miejscu móc zapoznać się z działalnością tychże organizacji z wielu różnorodnych dziedzin.  W tym roku patronat na wydarzeniem objął Instytut Staszica.

Warsztaty te odbędą się na SGH. Jak zapewniają organizatorzy, Targi to doskonała okazja przystąpienia do organizacji w zależności od obszaru zainteresowań. Uczestnikiem może być każdy zainteresowany jednakże głównie skierowane są do studentów, którzy mogą dzięki udziałowi w nich dowiedzieć się więcej o oferowanej pracy.

Organizatorem wydarzenia jest AEGEE-Warszawa. AEGEE to jedna z największych interdyscyplinarnych organizacji studenckich działających w Europie. Powstała w 1985 roku w Paryżu. AEGEE jest organizacją pozarządową, politycznie niezależną i apartyjną. Nie posiada poziomu narodowego, nad oddziałami lokalnymi znajduje się szczebel europejski. Jest otwarta na studentów i młodych ludzi ze wszystkich środowisk, wydziałów i kierunków.

Lista obecnych organizacji na Targach:

– Fundacja Polonia Union

– Fundacja D.O.M.

– Fundacja Dobra Sieć – serwis Moje Stypendium

– Centrum Wielokulturowe w Warszawie

– Caritas Polska

– Federacja Inicjatyw Światowych

– Armia Zbawienia

– GFPS-Polska

– Forum oBywatelskiego Rozwoju

– AEGEE-Warszawa